mobilhile

DLS 24 Para Hilesi

Hile Durumu: Aktif


Toplam Kullanıcı Sayısı: +163.2k

UYARI: DLS 24 para hilesi ile Dream League Soccer hilesi yapmak artık çok kolay! Sitemiz sayesinde ücretsiz bir şekilde para ve elmas DLS hile tarafından gönderilmekte. Yazılımımız her hesaba günde maximum 1 gönderim yapmaktadır. DLS para hilesi hesabınıza gönderim durumu aktif olduğu halde gönderim yapmıyorsa DLS 24 Para Hilesi Nasıl Yapılır? adlı bölümden nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Sunucuda yoğunluk olduğu günlerde her şeyi doğru yapmanıza rağmen Dream League Soccer hile hata veriyorsa bir gün sonra doğrulama adımlarını yerine getirerek hileyi tekrar deneyin. Hile bu sefer sorunsuz çalışacaktır.

dls-para-hilesi
-
PARA
dls-para-hilesi
2000
Maximum
20% 
+
-
ELMAS
dls-elmas-hilesi
400
Maximum
20% 
+
Bekleniyor...
recaptcha verification

1- Youtube Kanalına Abone Ol

2- Instagram Hesabını Takip Et

3- Siteye Giriş ve Reklam Onayını Tamamla

E-Posta Adresi:
Giriş Yöntemi:
PARA:
dls-para-hilesi 0
ELMAS:
dls-elmas-hilesi 0
1% 

DLS 24 Para Hilesi Elmas Hilesi Nedir?

DLS 24 para hilesi bildiğimiz gibi tüm Dream League Soccer fanlarının senelerdir en çok aradığı şeydir. Çünkü maalesef oyun içi para ve elmas biriktirebilmek epey zaman almakta. Peki sitemiz sayesinde ücretsiz bir şekilde hesabınıza istediğiniz kadar DLS para ve elmas yükleyebileceğinizi söylesek? Kulağa inanılmaz geliyor evet ama DLS 2024 Para Hilesi ile artık bu mümkün. Dream League Soccer hilesi için sizinde bildiğiniz üzere çalışanına pek rastlamak mümkün değil diyebiliriz fakat sitemiz Dream League Soccer oyununun sunucu açıklarından faydalanarak özel yazılım olarak geliştirdiği, uygulama içinde çalışan DLS 24 Para Hilesi 'ni geliştirmiştir. mobilhile.net sitemiz sizden hesabınızın şifresini istemeden %100 güvenli ve ücretsiz bir şekilde mail adresinize para ve elmas gönderimini yapar.

Dream League Soccer Hile Yapma, DLS Hile!

Dream League Soccer hile yapma aslında sandığınızdan daha basit. Çünkü sitemiz üzerinden hem kolay hem ücretsiz bir şekilde DLS para ve elmas kaynakları doğrudan hesabınıza gönderilmekte. Bu sayede Dream League Soccer hileli apk indirmeye gerek kalmadan dilediğiniz kadar para ve elmas gönderebilirsiniz. Zaten bildiğiniz gibi bu apkların tamamı yalnızca eski sürümler olan 2019 ve 2021 sürümlerinde çalışmakta. Yani güncel versiyon olan 2024 güncellemesinde çalışan herhangi bir DLS hile apksı yoktur. Bu yüzden çalışan tek Dream League Soccer hile mobilhile.net sitemiz üzerinden apk indirmeye gerek kalmadan yapılmaktadır.

Dream League Soccer Hilesi 'nde Ban Riski Var Mı?

Dream League Soccer hilesi için sitemizin en yukarısında hilenin durumu yazmaktadır. Hile durumu aktif gözüküyorken hiç bir ban riski olmamaktadır. DLS para hilesi yaparken hile durumunu kontrol ederek hileyi yaptığınız taktirde ban riskiyle karşılaşmazsınız. Kullanıcılarımız sorun yaşamasın diye Dream League Soccer hilesi, hile geliştirici ekibimiz tarafından yapılan otomasyon sayesinde her dakika güncellik kontrolünden geçerek güncelliğini korumaktadır. Kısaca Mobil Hile sitemizde hiç bir ban riski yoktur. Bunun garantisini her zaman kullanıcılarımıza veriyoruz.DLS 24 Para ve Elmas Hilesi Sınırsız Gönderim Yapar Mı?

DLS 24 Para ve Elmas Hilesi sınırsız para ve elmas gönderimi şimdilik yapmamaktadır. Fakat günde bir kez olmak şartıyla günlük belli bir miktar DLS para ve elmas gönderimi yapabilirsiniz. Sunucunun yoğun olduğu saatlerde gönderim yapmayabileceği için eğer gönderim gerçekleşmezse yine aynı şekilde bir gün sonra tekrardan sitemize gelerek Dream League Soccer hilesi üzerinden para ve elmas gönderim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

DOĞRULAMA ADIMLARI
youtube instagram google

DLS 24 Para Hilesi Nasıl Yapılır?

1- DLS 24 para hilesi için para ve elmas miktarını seçip gönder butonuna tıklayın.

2- Gönderim yapacağınız hesabın mail adresini girin ve giriş yönteminizi seçin.

3- Doğrulama Adımlarını eksiksiz bir şekilde tamamlayın. Ve Dream League Soccer hilesi yapmak bu kadar basit.

UYARI: Doğrulama adımları IP adresi üzerinden kontrol edilmektedir, adımları eksik yada yanlış şekilde yaparsanız gönderim başarısız olacaktır.

Doğrulama Adımları Nasıl Tamamlanır?
YOUTUBE ABONE OLMA ADIMI

1- Youtube hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapın.

2- Giriş yaptıktan sonra yukarıdaki YouTube ikonuna tıklayarak karşınıza çıkan kanallara abone olun.

INSTAGRAM TAKİP ADIMI

1- Instagram hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapın.

2- Giriş yaptıktan sonra Instagram ikonuna tıklayarak karşınıza çıkan Instagram sayfasını takip edin.

SİTEYE GİRİŞ VE REKLAM ONAYI ADIMI

Google ikonuna tıklayarak karşınıza çıkan ilk siteye giriş yapın. Siteye giriş yaptıktan sonra hilenin giriş yaptığınızı anlayabilmesi için sitede en az 3 dakika bekleyin ve konular arasında gezinin. Ardından gezinme tamamandıktan sonra reklam onayını tamamlayın. Reklam sayfasında da 20-30 saniye gezindikten sonra doğrulama tamamlanmış oluyor.

VİDEOLU ANLATIM
Hileli Oyun ve Uygulamalar

© 2024 • Mobil Hile • Ücretsiz Hileli Uygulama Geliştirme Platformu • iOS & Android